تبلیغات
تور قاره آمریکا | تور برزیل | تور برزیل نوروز 97 - اخذ اقامت از کشور آمریکا
منوی اصلی
جستجو

تور قاره آمریکا | تور برزیل | تور برزیل نوروز 97

  • سفر به آمریکا

اخذ اقامت از کشور آمریکا

در باره آمریکا


برای مهاجرت به آمریکا باید مرحله های پیچیده ای را بگذرانید به ویژه وقتی بخواهید بهترین ویزای مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
مساحت آمریکا دو برابر اتحادیه اروپا میباشد،و جمعیت آن  بیش از 300 میلیون نفر است.در سال گذشته به تنهایی 10 میلیون نفر مهاجر جدید برای کار و زندگی به آمریکا مهاجرت کردند.
مهاجرتهای اخیر از آسیا و آمریکای لاتین به تنوع فرهنگی در آمریکا اضافه شده است.
دولت ایالتی و محلی بخش آموزش را اداره کرده وبچه ها از سن 6 سالگی تا 16-18 سالگی به مدرسه میروند.
کشور آمریکا روابط نزدیکی با انگلستان، استرالیا، نیوزیلند و بقیه اعضای ناتو دارد و همچنین روابط تجاری نزدیکی با کانادا و مکزیک دارد.
به ازای هر 1000 نفر ساکن در آمریکا 759 عدد خودرو وجود دارد که این میزان دو برابر اروپا است.
بر اساس سرشماری آمریکا در سال 2007 متوسط درآمد هر خانواده آمریکایی 50،233$ میباشد.
سن امید به زندگی در آمریکا 77.8 سال است که یک سال کمتر از اروپای غربی می باشد.
آمریکاییها 5 ساعت در روز تلویزیون تماشا میکنند که این میزان از همه جای دنیا بیشتر است.

کشور آمریکا

سازمانهای شهروندی و مهاجرتی آمریکا


لازم است بدانید مهاجرت به ایالات متحده امریکا  تحت نظارت سازمانهای شهروندی ایالات متحده و مهاجرتی آمریکا (USCIC) میباشد، که شاخه ای از حوزه امنیت کشور میباشد.
USCIC که ضامن امنیت کشور است تمامی مراحل انجام درخواست ویزای مهاجرتی و همچنین شهروندی دائم و اقامت دائم را برعهده دارد.
برای اخذ اقامت دائمی باید کارت اقامت دائمی یا Permanent Resident Card برای حداقل پنج سال متوالی داشته باشید و مسافرتی به خارج از آمریکا بیش از ده روز نداشته باشید.اگر دراین مدت با شخصی مقیم آمریکا ازدواج کنید این میزان 3 سال میشود.

شهروندی در آمریکا


شهروندی در آمریکا بسته به شرایط شما بین 3 تا 5 سال به شما داده میشود.

مهاجرت به ایالات متحده امریکا و ویزای آمریکا


توجه داشته باشید باید قبل از مسافرت به آمریکا، شهروند کشوری دیگر ویزای غیر مهاجرتی که برای اقامت موقت است و ویزای مهاجرتی برای اقامت دائم را دریافت کند. نوع ویزا به هدف شما از مسافرت وابسته است و توسط قوانین مهاجرتی آمریکا تعریف میشود ویزاهای آمریکا به طور کلی به دو دسته اصلی تقسیم می شوند:
1. ویزای غیر مهاجرتی جهت مسافرت موقت به آمریکا
لازم است بدانید ویزاهای غیر مهاجرتی برای مسافران بین المللی میباشد که بطور موقت به آمریکا میایند. این ویزا که در پاسپورت شما است پس از صدور به شما اجازه مسافرت به یکی از پورتهای ورودی برای مثال فرودگاه را میدهد و همچنین این ویزا به منزله درخواست اجازه ورود به ایالات متحده به آفیسرمهاجرت دپارتمان امنیت ملی و حراست مرزها میباشد.ویزای آمریکا ورود به این کشور را تضمین نمینماید.
مسافران بین المللی بنا به دلایل متعددی به آمریکا سفر میکنند که شامل گردشگری،تجارت،درمان و انواعی از کارهای موقت میباشد.نوع ویزای مورد نیاز توسط قوانین مهاجرتی تعریف شده و به هدف شما از سفرتان وابسته است.
2. ویزای مهاجرتی برای مسافرت دائم به آمریکا
باید توجه داشته باشید که مهاجرت و زندگی دائم در آمریکا تصمیم مهم و پیچیده ای است. بطور کلی،برای درخواست ویزای مهاجرتی،یک شهروند خارجی میبایست توسط خویشاوندانش که شهروند آمریکایی هستند یا افرادی که اقامت دائم دارند یا فردی که در آینده کارفرمای وی است حمایت شود.بنابراین اولین قدم پر کردن فرم درخواست شهروندی آمریکا و سازمانهای مهاجرتی میباشد.راهنمای سفر به آمریکا و برزیل و اطلاعات رزرواسیون هتل های آمریکا و خرید بلیط هواپیما برای سفر به آمریکا و برزیل در نوروز
- بهاره سرمست -

آمار سایت

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

امکانات سایت

تغییر تم


انتخاب رنگ تم

سبک کانتینر

انتخاب الگوی پس زمینه