تبلیغات
تور قاره آمریکا | تور برزیل | تور برزیل نوروز 97 - شکل گیری قوانین جدید برای فرودگاه های امریکا
منوی اصلی
جستجو

تور قاره آمریکا | تور برزیل | تور برزیل نوروز 97

  • سفر به آمریکا

«سازمان هوانوردی فدرال» یا FAA، قوانینی وضع کرده است که تمامی ایرلاین‌های آمریکا موظف به عز آن هستند. اما جان نثار از مسافران زن با ایرادگیری به ایرلاین‌های این کشور، برملا کرده‌اند از آن‌ها مطلوب می‌شود با هستی و عدم ابتیاع بلیط جداگانه به خاطر کودکان، ضمن پرواز فرزاندان خود را روی پایشان استقرار دهند.

به اعلان «فوربس» (Forbes)، «کِلی دووال» (Kelly Duvall)، خلال سیروسفر با ناسفته و بیوه ۱۸ ماهه‌ و پسر سه ساله‌ی خود از «فینیکس» (Phoenix)، تا «شیکاگو» (Chicago) در ماه آگوست، در طولانی مدت سفر فرزندانش را روی پای خود مزروع غرس است.

دووال سخن است اضافه بر بلیط‌های خود، دو بلیط فقره سبب صندلی‌های فرزندان‌اش معامله و شرا کرده است که امکان استواری باز دادن صندلی وسیله کودکانش روی آن‌ها بود داشته باشد.

Image result for american airport
دووال پیش از شراء بلیت در وب‌سایت ایرلاین‌های آمریکایی، درباره‌ی پروتکل معشوق مرتبط بودن صندلی خودرو ضمن پرواز جستجو کرده و معشوق با بقچه و بارهای خود، دو صندلی از باب کودکانش به باند گرفتار است.

با وجود این مسئله، حین بازگشت به گیت خروجی، یکی از ماموران با عمل دلیرانه از او می‌خواهد با ملاحظه به سیاست‌های ایرلاین‌های آمریکایی، مجرد و متاهل یکی از صندلی‌های سواری را معاشر خود ببرد.دووال كلام که مباشر هیات خطسیر بس راحت به او زبان است که نمی‌تواند دو صندلی سواری معاشر خود ببرد.

با این که دووال ادعا شده است در هیچ سایتی به این نکته تمثیل نشده است که ولی داشتن دو صندلی خودرو غیرشرعی ناروا است، وب‌سایت ممتاز تنسیق هوانوردی فدرال نیز به نهفتگی اشاره کرده است، ایمن‌ترین مکان از باب قیام و جلوس کودکان روی صندلی‌هایی است که قاعده نگهدارنده‌ی حال مدلل و نفی دارند و نباید کودکان روی پای والدین بنشینند. اما مباشر گیت با اضطرار از دووال خواسته است که فقط یک صندلی مصاحب داشته باشد.

با اعتنا به شکایت دووال در اداره هوانوردی فدرال و دپارتمان حمل و نقل آمریکا، ایرلاین حالت نظر و تنسیق هوانوردی فدرال در حال امعان این شکایت است.

با محل به ادعای دووال انتساب به همنشین داشتن جبراً یک صندلی موتور اثنا پرواز، به نظر می‌رسد سفرهای فامیلی به بینات نامشخصی ارتكاب نشود.


دووال گفته است وقتی از پیشكار گیت استعلام کردم آیا می‌توانم از سوار شدن در بخش فامیلی استفاده کنم، او گفت اینگونه امکانی وجود ندارد. وقتی تلمیح کردم که در وب‌سایت خوانده‌ام بخش خانوادگی در اولیت ثبوت دارد، او گفت این مایه بی همسر به خانواده‌هایی ویژه تعلق دارد که به ثانیه بیشتری وسن اقتضا دارند. مكرر توضیح دادم که من به گوشه گیری همراه با دو نابالغ کوچک خود سفر می‌کنم و دو صندلی موتور دارم که احتیاج است افزون بر ساک‌هایم، درون هوایپما مصاحب من باشد.

اما با وجود استدعا دووال از فرو كردن و اخراج اولیه‌ی او جلوگیری می‌شود و به وی می‌گویند که امکان عدو مرتبط بودن دو صندلی اتومبیل در هوایپما وجود ندارد. آیین نامه ها FAA به آشكارایی حرف است هیچ ایرلاینی با رعایت به خواهش والدین نمی‌تواند جلوگیر قیام و جلوس کودک شود و به اعلامیه فوربس اگر والدین بلیت ویژه‌ی کودک را فراهم کرده باشند، نارسیده آن‌ها باید در صندلی‌هایی جایگیری بگیرد که از نظام سامانه نگهدارنده‌ی کودک نصیب می‌برد.

Image result for american airport
 من روشنگری دادم که تا چه شمار پیوند به این عمل و این که فرزندانم جای امنی در تصعید ندارند، دلسرد و مایوس شده‌ام، اما او همچنان با اقدام زننده‌ی خود جمله‌ی کوتاهش را پیش چشم کودکانم تکرار می‌کرد و من وحشتزده و خاطرجمع شده بودم. نیز ایضاح دادم که هیچ جایی در وب‌سایت ایرلاین‌های آمریکایی نگفته که معشوق رابطه داشتن بیش از یک صندلی موتور در یک منطقه تحریم شده غیرقانونی است، اما او ثواب داد که این آرایش است.

بعد از شکایت دووال، كارها خدمت گزاری ها مشتریان ایرلاین‌های آمریکا از او معذرت کرده است، اما از محرز سیاست ایرلاین خویشاوندی به ولی داشتن صندلی اتومبیل در جت لشكری زده است.

در حال حاضر، FAA در حال ملاحظه مورد دیگری است که از مایه و اب مطلوب شده تا دو کودک خود را اثنا بلندپروازی روی پای خود بنشاند و بلیت آن‌ها به مسافران پستا مختصه داده شده است.


راهنمای سفر به آمریکا و برزیل و اطلاعات رزرواسیون هتل های آمریکا و خرید بلیط هواپیما برای سفر به آمریکا و برزیل در نوروز
- بهاره سرمست -

آمار سایت

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

امکانات سایت

تغییر تم


انتخاب رنگ تم

سبک کانتینر

انتخاب الگوی پس زمینه