تبلیغات
تور قاره آمریکا | تور برزیل | تور برزیل نوروز 97 - آشنایی با روز شکر گذاری در آمریکا
منوی اصلی
جستجو

تور قاره آمریکا | تور برزیل | تور برزیل نوروز 97

  • سفر به آمریکا

روز شکرگزاری یک پیوند معمول آمریکایی است که هر سال در چهارمین پنجشنبه‌ی ماه نوامبر جشن گرفته می‌شود. امروزه، این کلمه خاطرنشان تصاویری مثل فوتبال، دورهمی‌های خانوادگی، متلون متلون الرای دیبای رومی حربا کبابی و پای کدو است. ما در بقیه نگاهی به این تماس و تاریخچه‌اش خواهیم انداخت تا قبل از ملاحظه ماكل و نوشیدنی‌های این روز، در وضع جنبه آن اطلاعاتی کسب کنیم.

قبیله‌ی مطلع آمریکایی وامپنوگ (Wampanoag)، مقداری از معیشت خوش گذرانی كردن روزانه‌شان را به تشکر از نعمات كردگار اختصاص می‌دادند. شکرگزاری در آن لحظه و حتی امروز علامت واقعی اساسی انجام جشن‌ها است و كس صالح اهالی آمریکای شمالی از باب فهم نیكبخت و مایوس محصولات کشاورزی، رجا به ربیعی و پاییزه مثمر و بخت به خاطر سایر مردم، قواعد برگزار می‌کردند.

Related image
سال ۱۶۲۱ سالی پرسعادت به خاطر بومیان بود: پس از یک سال فتنه و قحطی، زحمات آنان با یک برداشت وهله بر نیك واپس شده بود.  زائران خدا را شکر کرده و تبرع او در سنت درك محصول را با غذا و جشن‌های متجاوز گران پایه داشتند.

سنت‌های شکرگزاری پس از داخل كردن اسلاف زائر و پیوریتن‌ها تحول کرد. هم دوره جشن‌های شکرگزاری تلفیقی از دو سنت هستند: آیین‌های نیو انگلند (New England) درخصوص برداشت محروم وهله بر و شکرگزاری پیوریتن‌ها به شکل یک حرمت قانوناً و اسماً پارسا که ترکیبی است از دعا و ضیافت.

جشنواره‌ی سالانه‌ی استنباط تا اواخر دهه‌ی ۱۶۶۰ در نیو انگلند دگرگونی به مراسمی رایج نشد. بی همسر پس از شورش آمریکا بود که اکثر اعلامیه‌های شکرگزاری توسط اقبال و رهبران کلیسا شیوع پراكندن می‌شدند. در زمانه انقلاب، پیمانه زاید از حکمرانان شاهی مثل جان هنکاک، ‌ژنرال جورج واشینگتن و کنگره‌ای قاره‌ای در اعلامیه‌هایی خدا را ازباب رخدادها مطلوبی که برایشان می‌افتد، شکر گفتند.


منوی کلاسیک شکرگزاری محتوی بوقلمون،‌ کرنبری، پای کدو و نعناع ریشه‌ای هردری به برداشت‌های پاییزه‌ی نیو انگلند است. در بقا شما پیشنهادات دیگری بابت مرتبط بودن یک عید شکرگزاری ویژه را خواهید دید.لوبیا سبز با موسیر

برای پخت این غذای جالب، صبح روز شکرگزاری لوبیاها را بخیسانید و اگر می‌خواهید طعم فندقی داشته باشد، فندق‌ها را از چند روز قبل تفت داده کنید (در پوست علاقه می‌توانید بادام را ثانی کنید).سوپ کدو با زیره

Image result for thanksgiving 2017
قبل از ازدیاد کردن کدوی گردویی به این خوراک تند و روان، آن را سرخ کنید تا نرمی‌اش با برثن :پنجه حس شود.مواد سبزیجاتی – گیاهی

یک هفته قبل از روز شکرگزاری تکه‌های نان خصوصی پای و خروس هندی رنگارنگ را بلال کنید تا در روز عید، فر و پرستشگاه فضای کافی داشته باشد.
سیب‌زمینی مطبوع با شیره‌ی افرا و کرنبری

شیره‌های ساختگی توجه‌‌ها را به طعم این غذای مهم کلاسیک بی‌سروصدا جلب می‌کنند که می‌تواند یک روز قبل از آداب تامین شده باشد.
کلم بروکسل با پانچتا و رزماری

در حالت کلم‌های شیرین خوشمزه، از پخت طولانی‌مدت حذر کنید. ما حسب معمول صبح روز شکرگزاری فقره سبب مدت کوتاهی کلم‌ها را خیسانده و آن‌ها را سرخ می‌کنیم تا مجددا گرم شوند و مزه رب را دقیقا قبل از سرو غذا، افزایش می‌کنیم.فرهنگ عوام شکرگزاری

اگر یک روز نیستی داشته شمیم که در آن بازماندگان و غذا دور هم جمع می‌شوند و صولت وفور و كمی دارند، آن روز عید شکرگزاری است. روز شکرگزاری شروع و انتها شلوغ‌ترین روز مسافرتی در آمریکا است. خانواده‌های آمریکایی این روز را با خانواده و دوستان‌شان جشن می‌گیرند: آن‌ها دور هم جمع می‌شوند، با عزیزان‌شان تكلم می‌کنند، شكر و بی نوایی خود را به خاطر اوقات ساده‌ی همیشه و ازل نشان می‌دهند و در کنار طایفه از تلویزیون، رژه‌ها یا بازی‌های كشتی لیگ ملی والیبال آمریکا (NFL) را تماشا می‌کنند.


راهنمای سفر به آمریکا و برزیل و اطلاعات رزرواسیون هتل های آمریکا و خرید بلیط هواپیما برای سفر به آمریکا و برزیل در نوروز
- بهاره سرمست -

آمار سایت

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

امکانات سایت

تغییر تم


انتخاب رنگ تم

سبک کانتینر

انتخاب الگوی پس زمینه