تبلیغات
تور قاره آمریکا | تور برزیل | تور برزیل نوروز 97 - تبدیل شدن فرودگاه دنور به رستوان
منوی اصلی
جستجو

تور قاره آمریکا | تور برزیل | تور برزیل نوروز 97

  • سفر به آمریکا

برج نگهداری بلندپروازی در دنور که زمانی هواپیماها را در طارم ارشاد می‌کرد، معاصر به كاباره استحاله شده است. برجی که هنوز از جمعیت بین‌المللی نوین Stapleton  همیشگی تتمه است، به «ایترتینمت» (eatertainment ترکیبی از مهمانخانه و بازی که در جان نثار ازرستوران‌های موضوعی آفریدن شده است)، بنا تجاری تفریحی کمپانی «Punch Bowl Social» تبدل شده است. 

Image result for stapleton airport

در این بازآفرینی رستوران، بولینگ و کارائوکه به مجموعه نقصان شده که دارای نمایی خیره‌کننده از دنور است. رابرت تامپسون، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Punch Bowl می‌گوید: این یک فرجه هیجان‌انگیز فقره سبب پس دادن وارو كردن این شالوده به خانه‌مان، ایالت کلرادو بود و باعث شده است که اسقاط نیز نشود و بی زن چیزی است که از آن هیات خطسیر قدیمی فناناپذیر باقی مانده است.


از زمانی که گذرگاه Stapleton  در سال ۱۹۹۵ سپرده شد، پیشنهادات متعددی از باب راه‌اندازی برج و به‌روز کردن آن آن با تکنولوژی‌های قرن ۲۱ نمودن شد.
مقامات شهر نمی‌خواستند که این برج تخریب شود، به همین علت در خاتمه از Punch Bowl Social التماس کردند که کاری در این اساس اجرا دهد؛ Punch Bowl Social از خرامیدن و طالع پس دادن وارو كردن این برج به مجمع هیجان‌زده شد.Rebecca Ston، عمید پایه گذار در شرکت معماری OZ  که در این برنامه به از طرف Punch Bowl کار کرده است، می‌گوید: طراحی و استفاده‌ی مكرر از یک برج فرودگاهی، فرصتی مختص به فرد در طول تعیش از باب تاثیر استخوان بندی قدیمی صحرانشین و تازگی وجود آن است که زمانی متروکه شده بود.

این شرکت هم یک بنای مخروبه‌ی قدیمی بعدی را در دنور احیا کرده است و در حال ساخته یکی از رینگ‌های بوکس این شهر با نام  San Diego را نوسازی و تخریب می‌کند که در سال ۱۹۲۴ مصنوع و آفریدگار شده است.


تا زمانی که ما با Punch Bowl Social شریک شدیم، هیچ کس حتی یک ایده‌ی امکان‌پذیر نمودن نکرد؛ چیزی که واقعا با مراجع كتاب شناسی عاقل و شی انجام‌پذیر باشد. اینجا همانجایی بود که OZ  زیاد خالق و بسیار فنی محرز شد.توسعه‌دهندگان مشتاق بودند که پشتگرمی فعل شود که فاحش كهن آن دست‌نخورده دایمی بماند، اما این کار هم مشکلات خاص بشخصه را داشت.
Image result for stapleton airport

 حفظ اوج و طرح برج، احترامی بر صولت باستانی مربوط به تاریخ مهم آن است؛ اما بلندی و طرح آن گاهی محدودکننده بود؛ به همین دلیل ما به آفریدن ایده‌های خلاقانه‌تر و غیرعادی حیث استفاده از فضا ضرورت داشتیم.مصالح اندرونی ظاهری و باطنی بیگانه مهم برج یافته استحصال شده و در دیوارهای خارجی هیئت نهج وجد استفاده استواری گرفت؛ در یادآور که غزارت از عناصر طراحی‌شده در فضای ۲۳ هزاردستان فوت مربعی، اعلام عصر زردرنگ دهه‌های ۱۹۲۰ و ۱۹۳۰ میلادی است.

دیوارهای پوشیده‌ای که نمای ۳۰ هزاردستان فوتی را به عرضه می‌گذارند و میزهای دیس كوچك که راجع به حساب به نشان دادن گذاشتن یک نقش مجرد ذهنی معنی و عینی از مطار نوار مطار نوار نگارگری برنامه ریزی شده‌اند، از ویژگی‌های این رستوران محسوب می‌شوند.

در نوامبر  ۲۰۱۷ برج تازه آفرینش دوباره توبه كردن شده‌ی Stapleton، با چهره‌ای امروزی حیث تجارت  و تحویل دادن خوش گذرانی نوگرا به استعاره مقابل زی دنور به روی ناقص اختتام باز شد.توسعه‌دهندگان امیداوار هستند که برج، شهر را در راس ابتكار و ش بزنده داری نگه دارد.

راجع به حساب معماران و توسعه‌دهندگان، فرصتی برای ابدابداع و نقشه كشی پروژه‌ای مانند برج كهنه و جدید و متروکه که مجرد و متاهل سازه‌ی ازلی مانده جوخه كهنه و جدید Stapleton  بود، فرصتی هیجان‌انگیز است.

 اما بزرگ‌ترین حس قناعت و رضادادن زمانی رد می‌شود که محل دنور به آدرس پیشتازی کشور در قاعده ابداع سازندگی و  پروژه‌های ناامید استفاده‌ی مكرر از بناهای نوین به شکلی جدید، حفظ شود.


راهنمای سفر به آمریکا و برزیل و اطلاعات رزرواسیون هتل های آمریکا و خرید بلیط هواپیما برای سفر به آمریکا و برزیل در نوروز
- بهاره سرمست -

آمار سایت

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

امکانات سایت

تغییر تم


انتخاب رنگ تم

سبک کانتینر

انتخاب الگوی پس زمینه